Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Në komisionin e reformës zgjedhore ekziston akoma Grida Duma

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 20:51 | Aktualitet

Deputeti i Partisë Demokratike Luan Baçi akuzoi kryeministrin Edi Rama dhe kryeparlamentaren Linidta Nikolla se mbajnë të bllokuar komisionin e reformës zgjedhore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu