Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Në momentin që hapen negociatat, të gjitha proceset duhet të konvergojnë në anëtarësim”

Nga A2 CNN
29 Shtator 2023, 22:08 | Aktualitet

Jorida Tabaku, kryetare e Këshillit të Integrimit Evropian, ishte e ftuar në “Intervistë” me Merita Haklajn, në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani