Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Nuk është mision i pamundur! Tom Cruise dhe Sofia Vergara sërish çift?

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 22:11 | Showbiz
Nuk është mision i pamundur! Tom Cruise dhe Sofia Vergara sërish

Ai nuk mendon se kjo romancë është... Mision i pamundur. Tom Cruise thuhet se dëshiron të kthehet së bashku me partneren e tij të dikurshme Sofia Vergara, pas ndarjes së kësaj të fundit nga bashkëshorti Joe Manganiello.

Ylli 61-vjeçar i “Top Gun” pati një romancë të shkurtër me Vergara-n në vitin 2005, pak para se të binte në dashuri me Katie Holmes.

Ata kaluan një kohë të veçantë së bashku, duke festuar në Hollywood Hills dhe duke u argëtuar krah njëri-tjetrit.

 "Sofia nuk po tregonte shenja se donte diçka afatgjatë në atë kohë, kështu që lidhja përfundoi miqësisht dhe ata mbetën miq," tha një burim, për revistën britanike Heat, sipas The Mirror.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli