Nuk kishte asnjë problem shëndetësor, vdes në paraburgim 31-vjeçari

Nga A2 CNN
21 Maj 2023, 10:04 | Kosova
Nuk kishte asnjë problem shëndetësor, vdes në paraburgim

Një 31-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e së shtunës teksa qëndronte në ambientet e paraburgimit në Pejës.

Sipas të dhënave paraprake që vijojnë në lidhje me këtë ngjarjes, mësohet se 31-vjeçari ishte shoqëruar që në 14 prill dhe rezultonte se nuk kishte asnjë problem shëndetësor.

Mbrëmjen e së shtunës ai është ndjerë keq dhe për këtë arsye u shoqërua me urgjencë në spitalin e Pejës, ku pas disa orësh ndërroi jetë.

Shkaqet e vdekjes së shtetasit M.K. janë ende të paqarta ndërkohë që një hetimi ka nisur për ngjarjen dhe pritet autopsia për të mësuar më shumë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi