Opozita në protestë, Berisha thërret qytetarët kundër qeverisë së Edi Ramës

Nga A2 CNN
10 Shkurt 2023, 13:35 | Aktualitet

Të shtunën në mesditë, Partia Demokratike dhe Sali Berisha kanë thirrur qytetarët në protestë. Çështja McGonigal është pika që mbushi kupën, sipas demokratëve që kërkojnë dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama. Fjorela Beleshi dhe Ervin Koçi raportojnë detajet rreth përgatitjeve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu