Përfitoi 10 mijë euro duke mashtruar një qytetar nga RMV, arrestohet 46-vjeçarja në Elbasan

Nga A2 CNN
13 Maj 2023, 10:22 | Kronikë
Përfitoi 10 mijë euro duke mashtruar një qytetar nga RMV,

Një 46-vjeçare që kishte përfituar 10 mijë euro duke mashtruar një qytetar nga Maqedonia e Veriut përmes rrjeteve sociale është vënë në pranga.

Bëhet e ditur se E. D., 46 vjeçe, banuese në Elbasan u arrestua pasi mashtroi një 32-vjeçar nga RMV, duke i prezantuar të dhëna të rreme shëndetësore dhe personale të saj.

Vijojnë hetimet për identifikimin dhe arrestimin e personave të tjerë që mund të jenë implikuar në këtë rast.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri