Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Përplasen dy automjete në aksin Maliq-Korçë

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 19:31 | Kronikë
Përplasen dy automjete në aksin Maliq-Korçë

Një aksident me pasojë disa të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme te kryqëzimi i Libonikut në Maliq. Nga informacionet paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur kokë më kokë njëra-tjetrën dhe për pasojë disa persona kanë mbetur të lënduar, por pa rrezikut për jetën.

Policia drejt vendngjarjes dhe ambulanca për transportimin e njërit nga të plagosurve drejt spitalit rajonal të Korçës.

Debat - nga Alba Alishani