Pritshmëritë e Indrit Hoxhës nga protesta e së shtunës dhe zgjedhjet e 14 majit

Nga A2 CNN
10 Shkurt 2023, 15:11 | Aktualitet

Indrit Hoxha, kandidat i opozitës për bashkinë e Vorës, ishte i ftuar në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN nga ku foli për zgjedhjet lokale të 14 majit dhe fushatën elektorale.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu