Projektrezoluta për ndikimin e Rusisë, atasheu rus: Qesharake dhe jomiqësore

Nga A2 CNN
30 Tetor 2019, 09:00 | Aktualitet

Anatoli Shkareda, atashe i Ambasadës Ruse në Shqipëri, ishte i ftuar në studion e “Dita jonë”, ku i konsideroi qesharake komentet mbi përhapjen e ndikimit rus në vendin tonë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani