Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Pushime edhe në tetor! Kosovarët rikthehen për fundjavë në Pogradec

Nga A2 CNN
8 Tetor 2023, 15:24 | Aktualitet

Fundjavat në juglindje të vendit janë periudha më e ngarkuar gjatë vjeshtës dhe dimrit. Të shumtë janë pushuesit vendas dhe shqiptarë të rajonit të cilët vizitojnë Korçën, Voskopojën dhe Pogradecin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli