Putini dhe Xi bëhen bashkë, i japin formë rendit të ri botëror

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 14:59 | Aktualitet

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi