Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Ja çfarë shqetëson më shumë në konfliktin e përgjakshëm Izrael-Hamas”

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 14:38 | Aktualitet

Emiljo Çika, pedagog i marrëdhënieve ndërkombëtare, foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për luftimet e përgjakshme mes Izraelit dhe Hamasit, të cilat janë futur në ditën e 11-të.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi