Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Qëndresa e opozitës, Baçi: Nuk besoj se do të shkojmë deri te ngujimi si Pjetër Arbnori dikur

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 21:18 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë