Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Konflikt i rëndë në familje, tre viktima, mes tyre edhe një fëmijë

Nga A2 CNN
26 Janar 2024, 08:12 | Bota

Konflikt i rëndë në familje, tre viktima, mes tyre edhe një

Tre persona, përfshirë një fëmijë, janë vrarë në një lagje në Montabaur të Gjermanisë.

Policia gjermane ka njoftuar se i dyshuari kishte plagë të rënda, në momentin kur njësitet speciale kanë hyrë në shtëpi.

Policia ka sqaruar se vrasjet kanë ndodhur pas disa mosmarrëveshjeve familjare.

Detaje të tjera të vrasjeve nuk janë ofruar nga policia, njoftojnë mediat gjermane.

Hetimet janë duke u kryer nga prokuroria publike dhe departamenti i krimeve në policinë gjermane.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi