Grabitje me armë në Lipjan

Nga A2 CNN
15 Nëntor 2023, 11:44 | Kosova

Grabitje me armë në Lipjan

Një pikë karburanti është grabitur me armë zjarri në orët e para të mëngjesit në Lipjan të Kosovës.

Dy punëtorë e karburantit thanë se ishin duke punuar kur dy persona të armatosur dhe maskuar i kërcënuan dhe iu morën paratë e xhiros.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga kjo ngjarje, teksa grabitësit janë larguar në drejtim të paditur.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për gjetjen e autorëve

A2 CNN Livestream

A2 Sport