Krim i rëndë në Prizren, babai i dehur vret vajzën me thikë

Nga A2 CNN
14 Qershor 2024, 12:23 | Kronikë

Krim i rëndë në Prizren, babai i dehur vret vajzën me

Një ngjarje e rëndë është regjistruar, pak pas mesnate në qytetin e Prizrenit, ku një 44-vjeçar ka vrarë me thikë vajzën e tij 21-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e shtëpisë, ku 44-vjeçari A.Sh. nën efektin e alkoolit goditi disa herë me thikë nga pas vajzën e tij,  E.Sh.

Policia ka shkuar në vendngjarja dhe ka arrestuar autorin, teksa po hetohen shkaqet që çuan në këtë krim të rëndë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu