Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 40%
  • Modern 7%
  • I trashëguar 13%
  • Unik 40%

Humb jetën 34-vjeçarja në një hotel në Prishtinë, vdekja e dyshimtë

Nga A2 CNN
28 Dhjetor 2023, 13:15 | Kronikë

Humb jetën 34-vjeçarja në një hotel në

Një grua 34 vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e enjtes në një hotel në rrethinat e Prishtinës.

Sipas të dhënave paraprake, viktima është A.Kameri nga Gjakova, teksa shkaqet e vdekjes së saj janë ende të paqarta dhe po hetohen nga policia.

Gruaja dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i hotelit, por dëshmitarët raportojnë se ajo ka pasur një debat me një person, më herët në dhomë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërkohë që po hetohet për personin që dyshohet se ka qenë në një dhomë me viktimën.

 

A2 CNN Livestream

A2 Business