Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

“Sanksione Serbisë, siguri për Kosovën”, Kurti: Kërkova nga Brnabić të nënshkruajmë marrëveshjen bazike dhe aneksin e Ohrit

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 19:36 | Aktualitet

Debat - nga Alba Alishani