Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Sekretari britanik, vizitë në WBU. Cleverly vlerëson universitetin dhe ofrimin e bursave për të rinjtë

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 17:42 | Aktualitet

“Çdo komb duhet të mbështesë të rinjtë e talentuar. Investoni në edukimin e të rinjve!”. Ky ishte mesazhi i Sekretarit britanik për Çështjet e Jashtme, James Cleverly, gjatë vizitës në Universitetin Western Balkans, në Tiranë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi