Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 83%
  • E pamundur 17%

Përplasja për zgjedhoren, opozita njofton bllokimin e parlamentit

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 17:08 | Aktualitet

Opozita paralajmëroi bllokim të seancave plenare, duke e cilësuar të papranueshëm vendimin e mazhoranacës kundër ndryshimit te përbërjes se komisionit të reformës zgjedhore. Pas mbledhjes së grupit parlamentar të PD-së para medias dolën para medias Sali Berisha dhe Gazment Bardhi, kryetari i Grupit Parlamentar.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu