Shqipëria me pagën më të ulët dhe me rritjen më të pakët

Nga A2 CNN
24 Janar 2023, 23:24 | Aktualitet

Pedagogu Ervin Goci komenton statistikat që rendisin vendin tonë në fund të vendeve europiane për sa i përket pagës mesatare.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani