Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Francezi gjendet i vdekur në një banesë në Vlorë

Nga Jerola Ziaj
11 Janar 2024, 14:39 | Aktualitet

Francezi gjendet i vdekur në një banesë në Vlorë

Një shtetas francez është gjendur i pajetë në banesën e tij me qira. Shtetasi i huaj është rreth 55 vjeç dhe banonte në katin e 5-të të pallatit në lagjen Rilindja të qytetit të Vlorës.

Sipas policisë mendohet se viktima kishte rreth 3 ditë që ka ndërruar jetë. Dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

55-vjeçari është gjetur në banesë nga pronari i saj, i cili ka mbërritur nga Tirana pasi viktima nuk i ishte përgjigjur në telefon.

A2 CNN Livestream

Dita jonë