Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 44%
  • Tre herë në javë 19%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 33%

Rama uron shqiptarët për ditën e Çlirimit: Një ditë të paqtë!

Nga A2 CNN
29 Nëntor 2023, 08:34 | Aktualitet

Rama uron shqiptarët për ditën e Çlirimit: Një

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot shqiptarët për 29 Nëntorin, festën e Çlirimit.

Përmes një mesazhi në "Facebook", Rama ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuqezi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

“MIRËMËNGJES dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë”, shkruan Rama.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi