Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Fier, ambulanca del nga rruga. Plagosen shoferi dhe infermierja

Nga A2 CNN
7 Janar 2024, 22:47 | Kronikë

Fier, ambulanca del nga rruga. Plagosen shoferi dhe infermierja

Dy persona janë plagosur pasi një ambulancë është aksidentuar në aksin Lushnjë-Fier, në fshatin Vajkan.

Të lënduarit janë shoferi i ambulancës, 34-vjeçari me inicialet E.T. dhe një infermiere, 33-vjeçarja me inicialet A.Ç., të cilët ndodhen në spital.

Ndërkohë, ka nisur procedimi në gjendje të lirë për shoferin e ambulancës, i cili humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli