Operacioni i SPAK, zbulohen emrat e 3 efektivëve të Policisë së Shtetit për të cilët janë lëshuar urdhërarreste

Nga A2 CNN
17 Maj 2024, 19:12 | Kronikë

Operacioni i SPAK, zbulohen emrat e 3 efektivëve të Policisë

Zbulohen emrat e 3 efektivëve të Policisë së Shtetit që SPAK ka lëshuar urdhër arresti në kuadër të operacionit të sotëm.

Bëhet fjalë për Ergert Mitrin, i cili më herët ka pasur pozicion si drejtues i Policisë Lezhë, Klodian Jashari dhe Altin Morina.

Ergert Mitri aktualisht është specialist pranë Drejtorisë së Policisë së Shtetit. Altin Morina është ish efektivi i RENEA-s, i cili u arrestua pak kohë më parë dhe u lirua. 

Lajmi në përditësim...

 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu