Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 33%
  • 1 mars 33%
  • Nuk e uroj 33%

Sherr mes të rinjve në gjimnazin “Qemal Stafa”, ka të lënduar

Nga A2 CNN
16 Janar 2024, 18:35 | Kronikë

Dy të rinj, të cilët mendohet të jenë pjesë e gjimnazit “Qemal Stafa” janë përfshirë në një sherr masiv në ambientet e brendshme të kësaj shkolle.

Sipas raportimeve paraprake nga vendngjarje, në këtë sherr janë përdorur dhe mjete të forta, teksa personat e përfshirë në konflikt kanë marrë plagë.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar gjimnazin, teksa kanë shoqëruar në komisariat dy 16 vjeçarët e përfshirë në konflikt.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli