Shpërthen bombola, plagosen burrë e grua

Nga A2 CNN
27 Nëntor 2023, 09:41 | Kronikë

Shpërthen bombola, plagosen burrë e grua

Burrë e grua kanë mbetur të plagosur rëndë në qytetin e Laçit nga një shpërthim i fuqishëm që u shkaktua nga një bombol gazi që ata mbanin në banesë.

Ngjarja është regjistruar në lagjen nr.1 të qytetit, ku nga shpërthimi i gazit, gruaja ka djegie në 50% të trupit dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e djegieve në kryeqytet.

Djegie të lehta ka pësuar edhe kryefamiljari, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani