39-vjeçari u gjet i vrarë në automjetin e tij në Libofshë, flasin banorët e zonës: S’e njohim!

Nga Çaku Tafa
16 Nëntor 2023, 14:12 | Kronikë
39-vjeçari u gjet i vrarë në automjetin e tij në
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ende mbetet i paidentifikuar 39-vjeçari i gjetur i pajetë mesditën e sotme në Daullas të Libofshës. Ai është gjetur pa shenja jete, ku dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri, ndërkohë që, banorët e zonës shprehen të habitur nga kjo ngjarje.

Ata pohojnë se zona e tyre është mjaft e qetë dhe deri në orën 08:00 të mëngjesit nuk kanë parë asnjë makinë. Banorë të tjerë pohojnë se rreth orës 08:30, automjeti është parë i parkuar, por nuk kanë dëgjuar asnjë krismë arme.

Policia dhe grupi hetimor në vendin ku u gjet i pajetë 39-vjeçari

Për ta, personi është i panjohur dhe nuk e kanë parë më parë në zonë. Ndërkohë, grupi i ekspertizës është duke kryer veprimet hetimore.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi