Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Shqiptarët nga trojet shqiptare dhe e gjitha bota në Tiranë për të parë kombëtaren

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 18:49 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë