Si duhet t'i marrim mesazhet e Presidentit Macron për Shqipërinë dhe Kosovën?

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 14:42 | Aktualitet

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni