S’po e besonte që ishte Ronaldo, reagimi i vajzës së vogël në fushë është fantastik (VIDEO)

Nga A2 CNN
23 Qershor 2024, 11:48 | Live Euro 2024

S’po e besonte që ishte Ronaldo, reagimi i vajzës së

Cristiano Ronaldo shënoi... një tjetër rekord në Euro 2024 në fitoren 3-0 të Portugalisë ndaj Turqisë me asistin e dhënë, një arritje që u vlerësua nga trajneri i ekipit të tij, Roberto Martinez.

Megjithatë, superylli portugez nuk po tërheq vëmendjen vetëm me atë që bën gjatë ndeshjes, por edhe para dhe pas. I tillë ishte momenti kur lojtarët dolën në fushë, në prag të nisjes së ndeshjes. Tashmë e dimë që krah tyre janë edhe fëmijë, një prej të cilave nuk e ka besuar se ka pranë Ronaldo.

E vogla u duk se deshi ta prekte për t'u siguruar që ai nuk po jetonte një ëndërr. Pasi e preku dhe e pa që ishte një realitet, reagimi i saj aq i ëmbël, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Madje në një moment, ajo i tregon edhe shoqes së saj dhe vijon të mos t’ia heq sytë.

Kur erdhi koha e largimit të tyre, Cristiano i përqafoi të dyja dhe ato u larguar të lumtura nga fusha.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024