Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Muçi gjen sërish golin në Conference League

Nga A2 CNN
30 Nëntor 2023, 21:35 | Futboll

Muçi gjen sërish golin në Conference League

Ernest Muçi ka shënuar gol në ndeshjen që Legia e Varshavës po luan në Angli, ndaj Aston Villa.

Sulmuesi i Kombëtares e nisi ndeshjen si titullar dhe në minutën e 20 përfitoi nga një gabim i portierit vendas për të barazuar rezultatin në 1-1.

 

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli