Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

Sërish në krye të renditjes, Juventus ka një hero të ri

Nga A2 CNN
8 Dhjetor 2023, 22:49 | Futboll

Sërish në krye të renditjes, Juventus ka një hero të ri

Juventusi ka një hero të ri dhe ai është pikërisht Federico Gatti.

Pas 3 pikëshit në sekondat e fundit ndaj Monzës, mbrojtësi iu ka dhuruar një fitore tjetër shokëve dhe ekipit të tij ndaj Napolit, në një ndeshje që përfundoi me rezultatin minimal 1-0 për bardhezinjtë

Ndonëse një përballje vështirë, Juventus doli me tre pikë të cilat tashmë e rikthejnë në krye të renditjes së Serie A, ndonëse përkohësisht.

Napoli nga ana tjetër zhvilloi një takim të mirë në total, por vihet re një rënie e repartit të sulmit, i cili sezonin e fundit shkëlqeu dhe i dha titullin kampion.

A2 CNN Livestream

Dita jonë