Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Sulmi në Banjskë nuk ishte aksident”, Lajçaku-Kurtit: Kur nuk të pëlqen mesazhi, sulmon atë që e përcjell

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 19:28 | Aktualitet

Ndërmjetësuesi i Bashkimit Europian në dialogun Prishtinë-Beograd, Miroslav Lajçak, tha se sulmi në Banjskë të Kosovës nuk ishte aksidental dhe se ka ndryshuar shumë gjëra në tryezën e negociatave. Duke folur në një event, ai mbështeti heqjen e masave të vendosura ndaj Kosovës, ndërsa paralajmëroi pasoja për përgjegjësit e agresionit të 24 shtatorit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi