Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Tetori rozë, 1 në 4 gra të diagnostikuara me kancer gjiri humbin jetën çdo vit

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 12:51 | Aktualitet

Për të gjitha gratë dhe vajzat tetori është një muaj ndërgjegjësues për kancerin e gjirit. Rreth 200 gra humbin jetën çdo vit në Shqipëri nga kjo sëmundje, e cila mund të parandalohet nëse kapet në kohë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli