Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Tirana vishet “e kuqe”, Partizani fiton derbin, përleshen tifozët pa ndeshjes

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 10:24 | Aktualitet

Gazetari Erald Kodheli sjell një përmbledhje të asaj që ndodhi gjatë dhe pas derbit të kryeqytetit Partizani-Tirana, i cili përfundoi me fitoren e “të kuqve”.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi