Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Veriu, tokë e askujt”, Gërvalla: Nganjëherë ka deklarata që të bëjnë të habitesh shumë

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 16:19 | Aktualitet

“Të flasim pak dhe të shohim si mund ta ndihmojmë më shumë situatën.” Ishte ky komenti i ministres së Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla kur u pyet nga gazetarët në Tiranë rreth deklaratave të kryeministrit Edi Rama për një media ndërkombëtare.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi