Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

Vjosa Osmani përplaset në OKB me Brnabiç

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 23:21 | Aktualitet

Presidentja Vjosa Osmani ka udhëtuar për në Nju-Jork, ku do ta përfaqësojë Kosovën në Këshillin e Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, lidhur me raportimin periodik për zhvillimet në vend. Në këtë takim, Osmani do të flasë për zhvillimet politike dhe të sigurisë në Kosovë, pas sulmit terrorist dhe aktit të agresionit të Serbisë ndaj Kosovës, më 24 shtator.

Debat - nga Alba Alishani