Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Zjarr në Nartë, rrezikohen disa banesa

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 22:04 | Aktualitet

Një vatër zjarri në fshatin Nartë të Vlorës ka rrezikuar disa banesa mbrëmjen e së premtes. Vatra vijon të jetë aktive dhe po favorizohet nga e ra e fortë. Një automjet i zjarrfikëses ndodhet në vendin ku ka rënë zjarri dhe po punon për të vendosur situatën në kontroll.

Dita jonë