Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 10%
  • Pak 15%
  • Aspak 75%

2 çanta "Louis Vuitton" dhe 7 orë "Rolex", grabitet banesa e futbollistëve shqiptarë në Francë, 350 mijë euro dëm

Nga A2 CNN
4 Gusht 2023, 17:38 | Futboll
2 çanta "Louis Vuitton" dhe 7 orë "Rolex",

Gjatë një ndeshje miqësore në Valenciennes, dyshja nga Kosova e Stade de Reims, Arbër Zeneli dhe Valon Berisha ranë pre e hajdutëve.

Në pasditen e të mërkurës (2 gusht), Valon Berisha dhe Arbër Zeneli luajtën një miqësore në Valenciennes me skuadrën e tyre Stade de Reims.

Gjatë kohës sa yjet e Kosovës ishin në ndeshje, disa hajdutë e shfrytëzuan këtë avantazh për të mësyrë shtëpinë e tyre, pasi Zeneli e Berisha bashkëjetojnë.

Sipas prokurorit të Reims, Ludovic Andre, hajdutët morën dy çanta Louis Vuitton dhe shtatë orë Rolex, të cilat së bashku e prekin shumën e 350 mijë eurove.

https://a2news.com/2023/08/04/goditja-230-mije-euro-hajdutet-i-thyejne-vilen-mbrojtesit-francez-qe-luan-me-marsejen/

Ditari A2 CNN