Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Përgatitjet për Çekinë, Sylvinho takim me Balliun e Baren në Spanjë

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 08:17 | Futboll
Përgatitjet për Çekinë, Sylvinho takim me Balliun e Baren

Edhe pse vëmendja, gjatë kësaj fundjave, në Spanjë ishte te Myrto Uzuni, që u aktivizua i dëmtuar dhe shënoi në La Liga, trajneri Sylvinho takoi Ivan Balliun dhe Keidi Baren.

Gjatë vizitës në gadishullin Iberik, tekniku kuqezi i shoqëruar nga ndihmësi, Pablo Zabaleta, u ndal fillimisht në Madrid dhe më pas në Barcelonë. Ata ndoqën përballjen e Rajo Vallecano me Mallorca dhe më pas ndeshjen e Espanyol.

Pas lojës, Silvinjo takoi Balliun dhe Baren, duke diskutuar rreth formës së lojtarëve për sfidën me Republikën Çeke dhe miqësoren me Bullgarinë.

Përpara grumbullimit të kuqezinjve më 8 tetor, trajneri ka zhvilluar një tur takimesh me lojtarët që aktivizohen në ligat europiane.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli