Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Ndeshja me Laçin, Tirana e shqetësuar nga stadiumi, kalendari dhe “Final Four”

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 16:01 | Aktualitet

Problemet me fushat dhe ndryshimi i kalendarit ka ndikuar te Tirana. Pretendentët për titull e kanë vuajtur jo pak spostimin e derbit, apo shtyrjen me 24 orë e ndeshjes me Laçi n. Megjithatë, këtë të martë në “Selman Stërmasi”, bardheblutë kërkojnë të hedhin pas shpine humbjen e papritur me Erzenin.

Debat - nga Alba Alishani