Serbia arreston Radoiçiç, mori përsipër sulmin në Banjskë

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 15:12 | Aktualitet

Serbia ka arrestuar Milan Radojçiç, i cili disa ditë më parë pranoi përgjegjësinë për organizimin dhe drejtimin e sulmit të armatosur në Banjskë të Kosovës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi