Arbnor Muja shënon në Champions

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 17:06 | Futboll
Arbnor Muja shënon në Champions

Arbnor Muja ka shënuar në Champions League, në ndeshjen mes Antwerp dhe Shaktar Donetsk, që zhvillohet në Belgjikë.

Sapo nisi ndeshja, sulmuesi i Kombëtares mori një top në zonë dhe pasi shmangu një mbrojtës e dërgoi topin në rrjetë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni