Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Kërcënimi i prokurorëve, reagojnë SHBA dhe Bashkimi Europian

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 23:29 | Aktualitet

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Europian kanë reaguar për rastin e dy prokuroreve të cilat kanë marrë kërcënime nga grupi i Leart Haxhiut.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani