Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Afera e “sterilizimit”, GJKKO nuk ndryshon masën e sigurisë për të arrestuarit

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 15:36 | Aktualitet

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masat e dhëna nga shkalla e parë ndaj 6 personave të dyshuar për aferën e “sterilizimit”.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani