Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

Bardhi sulmon Bashën: U ktheve për t’u bërë kolegëve opozitë, u vetëshpalle kryetar

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 10:37 | Aktualitet

Nga foltorja e Kuvendit, Gazment Bardhi i është kundërpërgjigjur akuzave të Lulzim Bashës se ai dhe deputetët demokratë që e ndjekin janë bërë pjesë e aleancave të kullave dhe non gratave.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu