Truku i lehtë i viteve ’90 që do të përmirësojë flokët tuaj

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 20:33 | Lifestyle
Truku i lehtë i viteve ’90 që do të

Është një nga trendet më të njohura në vitet ’90. Bëhet fjalë për dy fije flokësh si balluke.

Ashtu si tendencat e tjera të panumërta të asaj epoke, nuk kishte se si kjo të mos rikthehet, sigurisht në një formë të evoluar dhe më moderne.

Kjo pamje e bën çdo gërshetë apo topuz të duket pak më interesante, është romantike, misterioze dhe mbi të gjitha nuk ka nevojë për aftësi të veçanta për ta bërë këtë. Mund të krijohet në flokë të drejtë, me onde ose kaçurrela dhe i përshtatet pothuajse çdo stili.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu