Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Prisni Ferrin”, Jasir Asani paralajmëron çekët për ç’ka i pret të enjten në Tiranë

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 08:03 | Futboll
“Prisni Ferrin”, Jasir Asani paralajmëron çekët

Kur kanë mbetur diçka më shumë se 24 orë përpara ndeshjes së rëndësishme kualifikuese të “Euro 2024” ndërmjet Shqipërisë dhe Çekisë, “Air Albania” pritet të jetë i tejmbushur me tifozë.

Një nga lojtarët më të mirë të Kombëtares kuqezi, Jasir Asani ka dhënë një intervistë në Çeki për idnes.cz, ku shprehet se çekët duhet të presin “ferrin” në Tiranë, në stadium dhe në rrugë.

“Prisni Ferrin. Në stadium dhe në rrugë. Tashmë në vendin tonë ka eufori për këtë ndeshje. Ju kujtohet barazimi i 1-1 me Çekinë në sfidën e parë? Po, por këtë herë ne po luajmë në shtëpi, ne duam të fitojmë”.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi