Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

“Mora fjalën, mora vargun, mora plisin për Berlin” – NOTAT e një skuadre “perfekte”

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 21:07 | Futboll
“Mora fjalën, mora vargun, mora plisin për Berlin” –

Mora fjalën, mora vargun, mora plisin për Berlin: destinacioni i kësaj skuadre është si finaliste e Euro 2024.

Nëse popullin kuqezi e kish dehur euforia, 11 të përzgjedhurit e Sylvinho-s ishin me këmbë në tokë, në mbrëmjen më të rëndësishme në euro kualifikueset e këtij sezoni.

Një ndeshje e luajtur në perfeksion, nga rreshtimi strikt te perla e radhës së Asanit, nga klasi i Ramadanit te sprinti Dakut dhe vallëzimi i Seferit. Sylvinho ka bërë magjinë dhe e ka shndërruar këtë skuadër fituese për çdo ndeshje.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli